Hakkımızda

Hakkımızda


Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi  (ASO-SEM) ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi tarafından Üretim ve hizmet sektörünün nitelikli iş gücü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Makine, Plastik enjeksiyon, Endüstriyel otomasyon, Elektrik elektronik ve Metal alanlarında açılan bölümlerimiz güncel makine ve teçhizatla donatılmıştır.

Eğitim merkezimiz 8.800 m² kapalı alana sahip olup; 9 adet derslik, 9 adet atölye ve laboratuvar, 2 adet bilgisayar laboratuvarı, 1 adet toplantı salonu, 250 kişilik konferans salonu, 200 kişilik yemekhane, 92 kişilik konaklama kapasitesi, 105 araçlık açık otopark vardır.

Merkezimizde; teorik ve uygulamalı eğitimler 12 kişilik gruplara göre planlanmıştır.

Firmaların ihtiyacına uygun olarak yaptığımız eğitim konuları, teorik ve uygulamalı olarak işlenmektedir.

Uzman kadromuz eğitimlerde görev almakta ve tecrübelerini paylaşmaktadır.

Merkezimizde ayrıca üniversite, belediye, işletmeler ve İŞKUR  işbirliği ile iş garantili meslek edindirme kursları verilmektedir.

Kurslarımızı başarı ile tamamlayanlara bitirme belgesi verilmektedir.

Faaliyet alanlarımız; meslek edindirme eğitimleri, meslek geliştirme kursları, işletmelerin ihtiyacına yönelik kurslar, İŞKUR destekli mesleki ve teknik kurslar, mesleki yeterlilik belgesi sınavlarına hazırlık kursları, sempozyum, seminer, panel, çalıştay hizmetleri, eğitim danışmanlık hizmetleri.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Scroll to Top